ziarnko do ziarnka v3

 

„Są ludzie, którzy kochają nie tylko słowem"


Jak co roku zwracamy się z prośbą do ludzi dobrej woli o przekazanie na rzecz Stowarzyszenia
1% podatku dochodowego.

W formularzu rozliczeniowym PIT wystarczy wpisać nr

KRS 0000220682

 

  img 0176 img 0164

W chwili obecnej pod opieką ośrodka znajduje się 70-ciu podopiecznych, wiele osób czeka na liście rezerwowej w celu przyjęcia na rehabilitację. Dlatego też będziemy wdzięczni, za każdą złotówkę przekazaną na rzecz naszego Stowarzyszenia.W imieniu podopiecznych ośrodka składam najserdeczniejsze podziękowania.

Prezes Stowarzyszenia „Tacy Sami”
Waldemar Kluska

Są ludzie, którzy kochają nie tylko słowem „


Jak co roku Stowarzyszenie  zwraca się z prośbą do ludzi dobrej woli o przekazanie 1% podatku.

W chwili obecnej pod opieką ośrodka znajduje się 70-ciu podopiecznych, wiele osób czeka na liście rezerwowej.  Dlatego też będziemy wdzięczni, za każdą złotówkę przekazaną na rzecz naszego Stowarzyszenia.
Niech tegorocznym wpłatom przyświecają słowa Biskupa Antoniego Długosza wypowiedziane podczas niedawno odbytej zabawy choinkowej :

Zwracam się z ogromną prośbą, aby osoby które prowadzą jakiekolwiek biznesy, prywatną pracę mogły ten 1%  przeznaczać na ten ośrodek. Pan dyrektor ma olbrzymie  plany warto tym dzieciom i młodzieży pomóc i stanąć także przy rodzicach, którzy są opiekunami tych właśnie niepełnosprawnych by wiedzieli, że są ludzie którzy kochają nie tylko słowem, ale konkretnym datkiem, konkretnym czynem.


W formularzu rozliczeniowym PIT wystarczy wpisać nr KRS 0000220682

Za wszystkie przekazane datki w imieniu podopiecznych ośrodka, składam najserdeczniejsze podziękowania.

Prezes Stowarzyszenia „Tacy Sami”
Waldemar Kluska